SZKÓŁKA BILARDOWA

Szkółka

W TCF HUB działa profesjonalna szkółka nauki gry w bilarda. U nas możesz nauczyć się wszystkiego od podstaw, zajęcia dla początkujących prowadzone są we wtorki i czwartki w godz. od 16 do 18.

Mamy dwóch doświadczonych licencjonowanych trenerów i instruktorów – Andrzej Siejko i Piotr Cepil.

Dwóch juniorów Szkółki Bilardowej TCF HUB Szymon Kural i Jakub Kowalczyk to obecnie członkowie kadry narodowej juniorów, Szymon Kural wystąpił m.in. na Mistrzostwach Europy Juniorów w Holandii, Jakub Kowalczyk ma na swoim koncie medale Mistrzostw Polski UKS-ów.

Pięciu zawodników Szkółki Bilardowej uczestniczy z powodzeniem w Małopolskiej Lidze Bilardowej, dwóch występuje w Extralidze, dwóch w II lidze.

Dwóch naszych juniorów znajduje się w składach II ligowych drużyn  TCF HUB Kraków występujących na szczeblu centralnym.

W ramach szkółki TCF HUB rozgrywane są także wewnątrz szkółkowe zawody. Dla najlepszych zawodników istnieje możliwość wyjazdów na ogólnopolskie zawody juniorskie Junior Pro Tour.

Wszystkich chętnych adeptów bilarda zapraszamy do naszego klubu, koszt ośmiu pierwszych zajęć to 100 zł, dodatkowo oferujemy pierwszy trening gratis!

TCF HUB

Kadra Trenerska

Piotr Cepil

Trener TCF HUB

Pool Bilard
94%
Snooker
50%

Piotr Cepil, grający trener, licencjonowany sędzia i instruktor Polskiego Związku Bilarda na przestrzeni blisko 20 lat zwyciężył wiele turniejów. W tym czasie zagrał kilkanaście tysięcy pojedynków i kilkadziesiąt tysięcy partii. W jego dorobku są dwa rekordy świata oraz jeden rekord Guinessa. Rozegrał 136 turniejów w 130 dni (dzień po dniu, bez przerwy), poprawił rekord poprzedniego rekordzisty aż o 52 dni. Na jego koncie jest też 311 rozegranych turniejów w roku kalendarzowym, co jest nieoficjalnym rekordem świata. W 2011 roku rozegrał z Bartoszem Gerasem 24-godzinny mecz w 9-bil zakończony wynikiem 350-87. Panowie ustanowili tym samym nowy rekord Guinessa.

Andrzej Sejko

TRENER TCF HUB

Pool bilard
91%
Snooker
50%

Andrzej Siejko – jest instruktorem gry w bilard oraz sędzią Międzynarodowej Federacji Bilardowej w pool-bilarda. W TCH HUB prowadzi Szkółkę Bilardową – dwóch jego uczniów zostało członkami kadry narodowej juniorów. Wielu jego podopiecznych zdobyło medale na Mistrzostwach Polski i Europy. Był także trenerem kadry narodowej osób na wózkach inwalidzkich i razem z nią wiele razy wyjeżdżał na Mistrzostwa Świata i Europy. Za pracę z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi otrzymał wiele nagród, m.in.: Srebrny Krzyż Zasługi, Medal Komisji Edukacji Narodowej, Brązową Odznakę – za zasługi dla sportu – Ministra Sportu i Turystyki, Odznakę Przyjaciela Dziecka, Odznakę Honorową Polskiego Związku Głuchych – za wkład w rozwój sportu osób niepełnosprawnych. Jest nauczycielem i tłumaczem języka migowego.

Chcesz nauczyć się grać w bilarda?

ZAPRASZAMY