SZKÓŁKA Dartowa

Szkółka

Zarówno młodsi jak i starsi, którzy chcą nauczyć się podstaw i tajników gry w darta mogą skorzystać z porad Prezesa PSDK Janusza Szczęśniaka, najlepszego obecnie dartera w Polsce Krzysztofa Kciuka oraz Bartosza Nowaczka. Treningi w regularnej szkółce darta odbywać się będą w czwartki w godzinach 19:00 – 21:00.

Treningi z Krzysztofem Kciukiem, numerem 1. rankingu w Polsce, przewidziane są rozpocząć się w najbliższym czasie. Za treningi nie będą pobierane żadne opłaty. Takiej okazji i szansy nie można przegapić!

TCF HUB

Kadra Trenerska

Krzysztof Kciuk

Trener TCF HUB

Steel Dart
94%
Soft Dart
50%

Krzysztof Kciuk osiągnął jak dotąd wiele sukcesów w kraju i zagranicą w dwóch kategoriach:
– Steel (tarcza sizalowa, metalowy grot)
– Soft (automaty elektroniczne z plastikową tarczą i lotki z plastikowymi grotami)

Przygodę z dartem rozpoczął 15 lat temu na tarczy elektronicznej.

Od roku 2005 przez kolejne 12 lat znajdował się w kadrze Polski, w tym czasie zdobył czterokrotnie Mistrza Polski Polskiej Federacji Darta w 2006, 2014, 2015, 2016 oraz 3 krotnie deblowego Mistrza Polski w 2005, 2009 i 2010 r. 

W 2006 był 3 w Mistrzostwach Europy (Umag, Chorwacja), a w 2011 zagrał w finale Mistrzostw Świata (Benidorm, Hiszpania).

W wersji steel największe sukcesy to niewątpliwie udział w 2009r. w Mistrzostwach Świata PDC czyli zawodowej organizacji darta. Krzysztof Kciuk jest pierwszym Polakiem, który zagrał w tych mistrzostwach, przebrnął przez wiele kwalifikacji i otrzymał kartę PDPA, czyli licencję zawodową. Rok później po raz pierwszy w historii polskiego darta reprezentował Polskę w deblowym Pucharze Świata, 3 lata później ponownie zagrał w tym turniej i znalazł się w 16-tce najlepszych par na świecie.

Chcesz nauczyć się grać w DARTA?

ZAPRASZAMY